NYHET!
HjemKamerautstyrFPV TilbehørFPV Tilbehør
Print produktark

Holybro H-RTK Unicore UM982 Dual Antenna Heading

Tilhører kategori
FPV Tilbehør
Handle nå, del opp eller betal senere. Walley Les mer
kr 4.295,-
Priser eks. mva
3|1|1188
VareID: 70428, Produktnr: 12036
LoadWalleyWidget
Produktinfo
Tips en venn
Anmeldelser

Produktinformasjon

Dobbel antenne
RTK
GPS
Holybro UM982 Dual Antenna RTK GPS gir svært presis posisjoneringsinformasjon og er i stand til å generere ikke-magnetometerbaserte bevegelige baseline-yaw-bestemmelser for kontrollere med én enkelt GPS-modul.
En av de beste bruksområdene til denne GPS-en er å gi kompassløs giringsinformasjon til kontrolleren (vanligvis kalt GPS-kurs eller bevegelig baseline-giring). Å bruke denne GPS-en som giringskilde forhindrer magnetisk interferens fra kjøretøyets motorer og elektriske systemer og eventuelle miljømessige interferenskilder, for eksempel metallkonstruksjoner eller utstyr, som kan forårsake feil giringsrapporter til kontrolleren.

Dette fungerer selv om GPS-ene ikke mottar RTCM-data fra en fast RTK-stasjon eller NTRIP-server. Enheten er basert på Unicore UM982 NMEA GNSS-modulen og støtter RTK-posisjoneringsjustering for nøyaktighet på centimeternivå, GPS/GLONASS, Beidou, Galileo og QZSS globale posisjoneringssystemer.

Den inkluderer også et magnetometer, en LED-lampe og en sikkerhetsbryterknapp. Den fungerer også som en RTK-korrigert kjøretøy-GPS, med eller uten bestemmelse av giring i bevegelsesgrunnlinjen, og som en basestasjon for GPS for å sende RTCM-data til en bakkekontrollstasjon for å gi en RTK-kilde for kjøretøyet via telemetri.
Holybro H-RTK Unicore UM982 Dual Antenna Heading
Holybro H-RTK Unicore UM982 Dual Antenna Heading

Innhold

  • 1 x H-RTK UM982
  • 2 x High Precision Helical Antennas
  • 2 x Antenna Mounts
  • 2 x SMA Cables (40cm)
  • 2 x 10pin - 10pin JST-GH Cables
  • 1 x 10pin - 6pin JST-GH Cable
  • 1 x 6pin - 6pin JST-GH Cable
  • Flere så også på