Produktinformasjon
Turbo håndkontroller
Loop og skarpe svinger
Audi e-tron GT og Ferrari SF90
5.3m lang
Bli med på en spennende biljakt med Carrera High Speed Pursuit! Kjør dueller mellom Audi e-tron GT Police og Ferrari SF90 XX Stradale på en 5,3 meter lang bane med rette strekninger, krappe svinger, loop og håndkontrollere. Sett politibilen opp mot den raske rømningsbilen og se hvem som først krysser målstreken. Med høy fart og tett racing byr banen på actionfylt moro for hele familien!

Bilbanene i GO!!!-serien har masse forskjellig tilbehør for å gjøre kjøreopplevelsen enda mer underholdende, og er spesielt rettet mot de litt yngre med blant annet looper og vekslinger. Bilbanene har også flere oppsettsmuligheter, man kan også kjøre uten loop om man ønsker det.
Innhold
1x Audi e-tron GT Police1x Ferrari SF90 XX StradaleBilbane på 5.3m med rettestrekninger, loop og krappe svinger2x Håndkontrollere med hastighetsjusteringStrømforsyningSpesifikasjoner
| Dimensjoner (LxB) | 160x90cm |
| Banelengde | 5.3 m |
| Skala | 1:43 |
| Passende alder | 6+ |
Deler
Finn delene enkelt
Dette produktet har PartFinder
Partfinder er tilrettelagt for å enklest mulig finne riktig del til produktet vha. sprengskisser og/eller delelister.
Åpne PartFinder
c
Deler du savner? Klikk her!