Produktinformasjon
10W
Opptil 15.000 mm/min
150 x 150 x 148mm arbeidsområde
Creality Falcon A1C er en kompakt og brukervennlig lasergravør utviklet for både nybegynnere, hobbybrukere og kreative bedrifter. Med automatisk fokusering, utskiftbare lasermoduler, høy hastighet og smarte AI-funksjoner får du et komplett verktøy for gravering og kreativ produksjon. Laseren har et arbeidsområde på 150x150x148mm i tillegg til en arbeidshastighet på 15 000 mm/min.
PS! Produkt kan avvike fra video.
Les merKlippet er lagt til som relevant opplysning til produktet, men er ikke nødvendigvis identisk. Innhold i en produktvideo, testvideo eller et review kan avvike fra produktet som selges. Dette kan gjelde farger, spesifikasjoner, versjonsforskjeller, regionsforskjeller m.m. Det er produktets navn, beskrivelse og bilder du skal forholde deg til ved kjøp av varen.
OK
Enkel å bruke
Falcon A1C er utviklet med brukervennlighet i fokus. Plasser materialet, velg motivet og la maskinen gjøre resten. True Auto Focus justerer automatisk riktig arbeidshøyde, slik at du slipper manuelle justeringer før gravering.
Den innebygde, lukkede konstruksjonen er klassifisert som Laser Class 1 og har flere sikkerhetsfunksjoner, blant annet flammedeteksjon, tilt-beskyttelse og USB-sikkerhetslås.
Presis gravering i høy hastighet
Med en maksimal arbeidshastighet på 15 000 mm/min kan Falcon A1C jobbe raskt, samtidig som den solide konstruksjonen og presise bevegelsene bidrar til jevne og detaljerte resultater.
Arbeidsområdet er 150 x 150 mm, med en maksimal materialhøyde på 148 mm. Den kompakte størrelsen gjør at maskinen enkelt kan plasseres i hjemmet, verkstedet, studioet eller butikken.

Smart kamera og AI-funksjoner
I versjonen med innebygd AI-kamera blir det enda enklere å plassere motivet riktig. Kameraet kan brukes til posisjonering og smarte layoutfunksjoner, mens AI-verktøy kan blant annet hjelpe med bakgrunnsfjerning, konturuttrekking og optimalisering av motivet.
Falcon A1C støtter også automatisk materialtesting, slik at du raskt kan finne passende kombinasjoner av hastighet og lasereffekt for nye materialer.
Falcon A1C kan styres trådløst via app og støtter Wi-Fi og Bluetooth, i tillegg til PC-basert bruk. Crealitys eget Falcon Design Space gir en brukervennlig inngang til lasergravering, mens LightBurn støttes for brukere som ønsker mer avansert kontroll.| Laser | 10W |
| Arbeidsområde | 150 x 150mm |
| Maks materialhøyde | 148mm |
| Maks hastighet | 15.000 mm/min |
| Laser | 10W |
| Fokusering | Automatisk |
| Laserklasse | Class 1 |
| Kamera | Ja |
| Tilkobling | Wi-Fi + Bluetooth |
| App-styring | Ja |
| Programvare | Falcon Design Space / LightBurn |
| Presisjon for laserpunkt | 0.08 x 0.2mm |
Deler
Finn delene enkelt
Dette produktet har PartFinder
Partfinder er tilrettelagt for å enklest mulig finne riktig del til produktet vha. sprengskisser og/eller delelister.
Åpne PartFinder
c
Deler du savner? Klikk her!