Produktinformasjon
SkyRC eFUEL PSU2000 er en kraftig DC-strømforsyning for RC-ladere som trenger mye og stabil effekt. Denne 220-240V AC-versjonen leverer opptil 1980W, har justerbar utgangsspenning fra 8-36V og opptil 55A utgangsstrøm. Med LCD-skjerm, XT90-utgang og flere sikkerhetsfunksjoner passer den godt til større ladeoppsett på benk eller i pit.
Anbefalt tilbehør
NYHET!
GRATIS FRAKT*
* Dette produktet kvalifiserer til gratis frakt. Andre varer i samme ordre vil da også få gratis frakt.
Unntak er varer med egne spesifike fraktkriterier.
kr 3.195,-
0| 0,-
Uten din rabatt kr 3.195,-
3|39|235
NYHET!
GRATIS FRAKT*
* Dette produktet kvalifiserer til gratis frakt. Andre varer i samme ordre vil da også få gratis frakt.
Unntak er varer med egne spesifike fraktkriterier.
kr 599,-
0| 0,-
Uten din rabatt kr 599,-
3|30|3
PS! Produkt kan avvike fra video.
Les merKlippet er lagt til som relevant opplysning til produktet, men er ikke nødvendigvis identisk. Innhold i en produktvideo, testvideo eller et review kan avvike fra produktet som selges. Dette kan gjelde farger, spesifikasjoner, versjonsforskjeller, regionsforskjeller m.m. Det er produktets navn, beskrivelse og bilder du skal forholde deg til ved kjøp av varen.
OK
Stabil effekt til større ladeoppsett!
SkyRC eFUEL PSU2000 er utviklet for RC-ladere og ladeoppsett med høyt effektbehov. Strømforsyningen leverer stabil DC-strøm til laderen, og er godt egnet når du skal lade flere eller større batterier med utstyr som krever høy kapasitet. Denne versjonen er beregnet for 220-240V AC og leverer opptil 1980W nominell utgangseffekt.
Innhold i esken
SkyRC PSU2000 strømforsyningAC-strømkabelManualXT90 til XT90 forlengerkabel, ca. 160 mm
Justerbar spenning og strøm
PSU2000 lar deg justere utgangsspenningen fra 8,0V til 36,0V og utgangsstrømmen fra 1,0A til 55,0A. LCD-skjerm, knapper og oversiktlig brukergrensesnitt gjør det enkelt å sette opp og følge med på strømforsyningen under bruk.
XT90-utgang og integrert beskyttelse Strømforsyningen har XT90 hann-utgang, tilpasset høye strømkrav i RC-oppsett. Den er også utstyrt med flere beskyttelsesfunksjoner, inkludert beskyttelse mot overstrøm, kortslutning, overtemperatur og overbelastning.
Omni Hub gir deg flere valg (Kjøpes seperat)
PSU2000 har én XT90-utgang, men kan utvides med SkyRC Omni Hub dersom du trenger flere tilkoblingsmuligheter. Med Omni Hub får du tilgang til flere utganger, inkludert XT90, XT60, 4,0 mm bananplugger, USB-C og USB-A. Dette gjør strømforsyningen mer fleksibel på arbeidsbenken eller i pit, spesielt når flere enheter skal kobles til samme strømforsyning. (Kjøpes seperat - Se tilbehør)
Spesifikasjoner| Type | DC-strømforsyning |
| Innspenning AC | AC 200-240V / AC 100-120V, to separate versjoner |
| Nominell utgangseffekt | 1980W ±10% ved AC 220V / 1200W ±10% ved AC 110V |
| Utgangsspenning | 8,0-36,0V, standard 12V |
| Utgangsstrøm | 1,0-55,0A, standard 30A |
| Utgangskontakt | XT90 hann |
| Display | LCD-skjerm |
| Virkningsgrad | Over 85% |
| Beskyttelse | Overstrøm, kortslutning, overtemperatur og overbelastning |
| Driftstemperatur | 0-40°C |
| Arbeidsfuktighet | 5-75% |
| Lagringstemperatur | -10-70°C |
| Lagringsfuktighet | 5-75% |
| Størrelse | 289 x 90 x 158 mm |
| Vekt | Ca. 2,9 kg |
Deler
Finn delene enkelt
Dette produktet har PartFinder
Partfinder er tilrettelagt for å enklest mulig finne riktig del til produktet vha. sprengskisser og/eller delelister.
Åpne PartFinder
c-p73622
Deler du savner? Klikk her!