Produktinformasjon
700m3 luftmengde i timen
65dB
SuperCyclone Filter
Carbonfilter
Fungerer med alle maskinene fra xTool
Leveres med 65 og 80mm røradapter
xTool SafetyPro AP2 MAX er en avansert luftrenser utviklet for å håndtere røyk, lukt og skadelige partikler som oppstår ved laserskjæring og gravering. Enten du jobber hjemme, i makerspace eller har et større produksjonsmiljø, gir denne renseløsningen deg et renere og tryggere arbeidsmiljø. AP2 Max kan brukes med alle lasermaskinene fra xTool, og kan også brukes med maskiner fra andre produsenter, men da uten smart-funksjonen.
PS! Produkt kan avvike fra video.
Les merKlippet er lagt til som relevant opplysning til produktet, men er ikke nødvendigvis identisk. Innhold i en produktvideo, testvideo eller et review kan avvike fra produktet som selges. Dette kan gjelde farger, spesifikasjoner, versjonsforskjeller, regionsforskjeller m.m. Det er produktets navn, beskrivelse og bilder du skal forholde deg til ved kjøp av varen.
OKIn the box:
Luftstrømkapasitet: 700 m³/h Filtreringssystem: 7-lags filtrering med HEPA, aktivt karbon, ultra-dense karbonnett og VOC-filter Effektivitet: Fjerner opptil 99,99 % av støvpartikler og ca. 97-98 % lukt og VOC-gasser Kompatibilitet: Egnet for alle xTool-lasere, hybrid- og FFF-3D-printere, anbefalt for større produksjonsvolum Støynivå: Ca. 55-65 dB Filterlevetid: 100-600 timer avhengig av filtertype og bruk, med lengre levetid grunnet større filtersystem Automatiske funksjoner: Sanntidsovervåkning av luftkvalitet, auto-on/off og synkronisering med xTool-maskiner Størrelse og utforming: Industriell design, optimalisert for større verksteder og høyere kapasitet Forfiltertype: SuperCyclone-pre-filtrering med mange små sykloner som fanger opp grove partikler
Deler
Finn delene enkelt
Dette produktet har PartFinder
Partfinder er tilrettelagt for å enklest mulig finne riktig del til produktet vha. sprengskisser og/eller delelister.
Åpne PartFinder
c
Deler du savner? Klikk her!