Produktinformasjon
    
        
         Hobbywing her med en børsteløs kombo med AXE R3 Brushless ESC og AXE R3 Brushless Motor 2000KV. Dette oppsettet anbefales til 1/8 til 1/6 skala Crawlere. Dette oppsettet er designet for bruk av 3-6s LiPo, regulator leveres med XT60-kontakt.
    
    
    
    
    
        Dette produktet leveres med en fastmontert sensorkabel og vil ikke funke med andre Hobbywing-enheter som ikke bruker det samme systemet.
ESC| Produkt | AXE Plus R3 Sensored Brushless ESC | 
| Kont./Peak Strømtrekk | 135A/600A | 
| Spenning | 2-6S LiPo | 
| BEC | 6V / 7.4V / 8.4V (justerbar) @6A | 
| Kontakt | XT60 | 
Motor| Produkt | Brushless Sensored FOC | 
| KV | 2000 | 
| Poler | 4 | 
| Diameter | 42 mm | 
| Lengde | 74 mm | 
| Vekt | 415 g | 
| Akseldiameter | 5 mm | 
Hobbywing sin sensored-funksjon.Den gir bedre kontroll over motorens ytelse, spesielt ved lav hastighet og under belastning. Sensored-motorer har en jevnere og mer responsiv drift, med mindre "rykk" og bedre lavhastighetskontroll sammenlignet med sensorløse motorer. Dette er spesielt nyttig i applikasjoner som krever presis kontroll, som i konkurranseorienterte RC-kjøretøy og krevende kjøreforhold.
    
 
    
    
    
    
    
 
    Deler
    
    
	
    
        Finn delene enkelt
        Dette produktet har PartFinder
        
        
        Partfinder er tilrettelagt for å enklest mulig finne riktig del til produktet vha. sprengskisser og/eller delelister.
        
        
        
            Åpne PartFinder
        
     
 
c-p64684
    Deler du savner? Klikk her!