Print produktark

ST-Model Typhoon 430 med børsteløs motor

Ikke lenger lagerført
Årsak kan være at produktet er utgått fra leverandør, erstattet med ny vare, eller har hatt for liten etterspørsel. Eventuelle spørsmål kan rettes til kundeservice.
LoadWalleyWidget
Produktinfo
Anbefalt tilbehør
Tips en venn
Anmeldelser

Produktinformasjon

En rå vinge nå med ny børsteløs motor!. ST-Model har laget ett motorfeste for å feste på en outrunner bak på modellen, så nå leveres Typhoon med 2700KV motor med GWS 4540 propell, den nye motoren veier under halvparten og yter veldig bra. Vingen er 80 cm bred og med 11,1V LiPoly batteri går den styggfort!
Med den nye motoren som er lettere fungerer det også fint med Hyperion 850mah til 1100mah 3S 25C batteri, av servoer passer f.eks Waypoint W-060 og Power HD-1600A.

Det som følger med i pakken er vingen med tape (1 farge), bruksanvisning, propell og børsteløs motor. Det som trengs i tillegg er en børsteløs kontroller som tåler 13A, LiPo batteri 11,1V med lader, og øvrig radioutstyr (2 servoer og v-tailmixing).

Anbefalt tilbehør

  • wingspan 800mm
  • wing area 16 dm2
  • weight 260g
  • Anbefalt tilbehør

    EP 4540/114*102mm 2 stk
    3|63|19
    kr 25,-

    Produktanmeldelser

    Desverre ingen tilbakemeldinger på dette produktet enda.

    Gi din tilbakemelding
    Produkt
    ST-Model Typhoon 430 med børsteløs motor
    Velg karakter
    Overskrift
    Produktanmeldelse
    Logg inn her
    Retningslinjer
    Produktanmeldelser er ment for at du skal dele din erfaring med andre som søker kunnskap om produktet.
    Urelevant, uriktig eller støtende innhold vil bli fjernet.

    Spørsmål, reklamasjoner e.l: kontakt oss direkte
    Flere så også på