HjemBilerElektrobilerStadium, Short Course
Print produktark

WLToys Across RockRacer 12427 1/12 4WD -Komplett

(9)
Tilhører kategori
Stadium, Short Course
kr 1.395,-
3|94|489
VareID: 47306, Produktnr: WL12427
Produktinfo
Anbefalt tilbehør
Deler
Tips en venn
Anmeldelser

Produktinformasjon

WLToys Rock Racer i 1/12-skala med 4WD, bilen kombinerer god fremkommelighet med holdbarhet og god toppfart. Leveres komplett med oppladbart LiIon-batteri og 2.4G rattradio. Bilen er 38cm lang og har en toppfart opp mot 40km/h. Det følger med lader så det eneste som trengs i tillegg her er 4stk AA-batterier til radioen.

Anbefalt tilbehør

PS! Produkt kan avvike fra video.Les merKlippet er lagt til som relevant opplysning til produktet, men er ikke nødvendigvis identisk. Innhold i en produktvideo, testvideo eller et review kan avvike fra produktet som selges. Dette kan gjelde farger, spesifikasjoner, versjonsforskjeller, regionsforskjeller m.m. Det er produktets navn, beskrivelse og bilder du skal forholde deg til ved kjøp av varen.

OK

1/12-skala
Bilen er 1/12-skala så den gir en god kombinasjon mellom størrelse og vekt. Drivaksler ut til hjulene er i metall og bilen har uavhengig hjuloppheng foran med Baja-type hjuloppheng bak og 4 individuelle fjærer med aluminium-topp. Hastighet- og svingjustering er trinnløs og fjernkontrollen er på 2.4G så mange kan kjøre samtidig uten forstyrrelser.

Batteri
Bilen leveres med ett 2S 1500mAh LiIon-batteri med Deans-type kontakt. Det følger med lader til dette batteriet. Radio/Sender trenger 4stk AA-batterier, dette må kjøpes i tillegg.

WLToys Across RockRacer 12427 1/12 4WD -Komplett


Spesifikasjoner
Lengde380mm
Bredde225mm
Høyde180mm
Motor540
Sender/RadioInkludert 2.4G
Batteri2S 18650 1500mAh Dean/T-Type
Kjøretidca 10 minutter
Ladetidca 2 timer
Rekkevidde100m+
Skala1/12

Anbefalt tilbehør

Varta Industrial Pro AA batterier - 4stk
3|235|4
kr 29,-
WLToys 7.4V 1500mAh Li-ion for 12427/12428 Deans
3|229|34
kr 179,-

Produktanmeldelser

Robust, men...
Bruker ga kun karakter
28.09.2020 av GUNNAR J.
Drivakslene toler ingenting. Kjøpte 2 bilar, ein across tnt og ein across rock racer. På den eine knakk drivakselen på høgre side foran på første batteriet. På den andre er begge drivakslene foran bøyd og drivakselen bak knakk etter tredje batteriet. Er skuffa rett og slett. Bilen er for tung og for rask for drivverket.

[EDIT: Elefun 09.12.2020]
Hei, vi har brukt denne bilen mye og vår demobil er brukt i video med flere opptak ned en trapp, har blitt lånt ut og brukt på flere events og rett og slett levd ett hardt liv. Likevel er ingenting er gått i stykker. Ja, den ene drivakslingen foran er blitt litt skeiv men det er innafor etter så hard bruk. Du må nesten ha vært uheldig, eventuelt om det er brukt LiPo-batteriene (som er i din ordre sammen med bilene). Da vil den yte mer, og bilen får mer effekt enn med originalbatteriet, som fører til høyere belastning på drivverket. Du har også etterspurt optionsdeler og det jobber vi fortsatt med å skaffe. :)
Dette hjalp meg 14 3
Flott bil
Bruker ga kun karakter
26.05.2021 av James Leon
Er kjempefornøyd, går som bare juling. Er solid og stilig. Anbefales på det varmeste.
Dette hjalp meg 4
Bra bil til prisen
Bruker ga kun karakter
21.07.2020 av LASSE
Alt funker tipp top. Fin og kjøre for liten og stor Eneste minuse er batteriet noen ganger virker det som det ikke blir ladet opp og det holder ikke mange min før morroa er slutt
Dette hjalp meg 4
Viser 3 / 9 tilbakemeldinger
Vis alle
Gi din tilbakemelding

Flere så også på



Vinn ønskeliste
Gavetips 0-500
Gavetips 500-1000
Gavetips 1000-2000
Gavetips 2000-5000
Gavetips 5000+
Julekalender
Gavekort