SOMMERSALG! KLIKK HER!
-10%
Print produktark

Tug Boat - Radiostyrt Slepebåt m. vannkanon

(2)
Tilhører kategori
Båter Elektro
SOMMERSALG!
Handle nå, del opp eller betal senere. Walley Les mer
kr 1.345,-
1495| 1.495,-
3|118|10
VareID: 59618, Produktnr: 3810
LoadWalleyWidget
Produktinfo
Anbefalt tilbehør
Deler
Tips en venn
Anmeldelser

Produktinformasjon

Flotte skaladetaljer
Fungerende vannkanon
Komplett med alt som behøves
Stor flott slepebåt på hele 59cm i lengde. Den er utstyrt med en rekke flote detaljer i tillegg til at den er tustyrt med fungerende vannkanon og lanterner. I tillegg til detaljene ombord, får båten et realistisk utseende med fenderpute av gummi i front, og gummi"bildekk" rundt skroget.

Anbefalt tilbehør

PS! Produkt kan avvike fra video.Les merKlippet er lagt til som relevant opplysning til produktet, men er ikke nødvendigvis identisk. Innhold i en produktvideo, testvideo eller et review kan avvike fra produktet som selges. Dette kan gjelde farger, spesifikasjoner, versjonsforskjeller, regionsforskjeller m.m. Det er produktets navn, beskrivelse og bilder du skal forholde deg til ved kjøp av varen.

OK
Tug Boat - Radiostyrt Slepebåt m. vannkanon

Klar ut av esken

Selve båten er kjøreklar ut av esken, men ta deg noen minutter og monter på skaladetaljene. Dette festes på kjapt og enkelt, og gir båten et betydelig flottere utseende når det er på plass. Vær oppmerksom på at båten benytter vann som ballast under skroget. Dermet bør du gi den et lite øyeblikk ved sjøsetting til å trekke til seg vann, slik at den ligger stabilt når du begynner å kjøre.

Medfølger i pakken

Med i pakken følger selve slepebåten og 2.4Ghz radiosender til denne. Til båten medfølger et 2s 1800mAh Li-Ion drivbatteri, og en 9V batteri til senderen. Til drivbatteriet medfølger det en USB-lader. En krybbe lar deg stille ut båten trygt og fint på hylla når den ikke er i bruk. Videre er det en rekke detaljer med som skal monteres på båten, som f.eks tårn, flagg, fenderdekk og bruksanvisning.


Spesifikasjoner

Lengde59 cm
Bredde20,5 cm
Høyde39,5 cm
Radiosystem2.4GHz
Batteri7.4V 1800mAh Li-Ion


Tug Boat - Radiostyrt Slepebåt m. vannkanon

PS! Vær oppmerksom på at båten er utstyrt med barnesikring. Dette gjør at propellen ikke vil starte før båten ligger på vannet.

Viktig informasjon for radiostyrte båter:


Modellene er kun beregnet for bruk i ferskvann. Se over og etterstramme alle skruer før båten tas i bruk. Dette gjelder spesielt drivverk(propell, flexaksel m.m.). Det er også viktig å passe på at eventuell fleksaksel får tilstrekkelig med smøring. Bruke tape for å tette rundt lokket på båten slik at det ikke kommer vann inn. Les mer her

Anbefalt tilbehør

Duracell Procell 9V 6LR61 Batteri
3|37|4
kr 35,-
2s 1800mAh - HengLong Li-Ion 18650 - Tamiya
3|29|34
kr 149,-

Produktanmeldelser

Mest leke - med muligheter
Bruker ga kun karakter
20.07.2025 av Helge H.
Styring: Kun fullt høyre/venstre og rett frem. Nullstiller litt dårlig, så det blir litt slalom. Det er en justeringsskrue, men når den nullstiller annerledes fra høyre og fra venstre, så er det ikke mulig å justere dette bra. Fart. Halv og full fart forover og samme akterover. Tetthet: Ganske ok. Det var litt vann inne i båten etter å ha kjørt to batterier ned. Ikke mye vann, og lett å fjerne med et papir gjennom batteriluken. Prøvde i stille vann. Vannkanon, støtvis og sprutet et par meter. Lys, kun rød/grønn. Det er ok muligheter for detaljering av båten, men må bytte elektronikk om bedre styring av fart/retning skal oppnås. Båten er enkel å åpne med skruer i dekket som holder dekk og skrog sammen, og overbygg til dekk (fra under dekket). Elektronikk sitter i overbygget. Motor, styreaktuator og brannpumpe nede i bunnen.
Dette hjalp meg 1
Bruker ga kun karakter
17.01.2025 av Nils Erling M.
Dette hjalp meg
Viser 2 / 2 tilbakemeldinger
Gi din tilbakemelding

Flere så også på